محل تبلیغات شما
سلام

اومدم یکم براتون حرف بزنم

لطفا به حرفاتون دقت کنید

اگه از یه خواننده متنفرید به طرفداراش و خود خواننده توهین نکنید

طرفدارای جاستین بیبر منو ببخشن ولی من ازش متنفرم ولی نه به خودش تو پیجش توهین کردم نه به طرفداراش

لطفا توهین نکنید

یا همیم سحر تبر که کسایی که اینیستا دارن میشناسنش ازش متنفرم فحش میدم ولی تو دلم نه تو کامنتا

چون هممون ادمیم

من خودم از بی تی اس متنفر بودم خصوصا بعد قضیه فرش قرمز ولی نه به بی تی اس توهین کردم نه به ارمی ها الانم که خودم ارمی شدم

اما بعضیا خیلی بی رحمن

۲۰۱۷جیگوهین عضو ان سیتی زیرگروه کمپانی اس ام خودکشی کرد چرا؟به خاطر چرت و پرتای هیترا

دو سه روز پیش سولی خودکشی کرد.عضو اف اکس و زیر گروه کمپانی اس ام چرا خودکشی کرد؟به خاطر چرت و پرتای هیترا

الانم هیترا میگن بعدی چانیوله عضو اکسو زیر گروه کمپانی اس ام

الهه از وقتی فهمیده همش داره گریه میکنه وقتیم به من گفت نابود شدم

مراقب حرفاتون باشید بعضیا دل نازکن ناراحتیشون و به رو نمیارن یهو میفهمید که خیلی دیر شده

کسایی که زیاد میخندن و شادن معمولا تو تنهایی هاشون زیاد گریه میکنن من خودم اینجوریم

دروغ چرا من یه مشکل دارم و بارها خواستم خودکشی کنم ولی نه جرعتشو دارم مه دلم میاد غم و غصه خانواده و دوستامو ببینم

اون وقت بعضیا اینقدر جون مردم براشون بی ارزشه یه جور میگه بعدی چانیول انگار بازیه مثلا میگن خب این مرد از شرش راحت شدیم بریم سراغ نفر بعدی که فحش بارونش کنیم توهین کنیم تا خودشو بکشه

به خدا خواننده های کیپاپک ادمن هیت ندید.هیتم میدید نرید توهین بارونشون کنید اونا هم ادمن نوزاد بودن بزرگ شدن به اینجا رسیدن.گریه میکنن میخندن موقع اسیب دیدن زخمی میشن عصبی میشن چون ادمن نه ربات

درسته اون هیترا خارجی بودن وای بیاید از خودمون شروع کنیم

سخت نیست به جای جملات منفی جملات مثبت بگیم

منم بد شدم فحش میدم ولی تو دلم توهین میکنم ولی تو دلم البته کار دذستی نیست و بعدش پشیمون میشم

ژاپنی کره ای چینی ایرانی عربی امریکایی هممون ادمیم نژاد و کشور و زبان مهم نیست

زبون از صدتا شمشیر و‌ خنجر تیز تره میره تو کمرت بهت فشار میاد ناامید میشی دلت میخواد جیغ بزنی ولی صداتو نمیشنون چون تجربش کردم میدونم

به جای ناامید کردن دیگران بهشون امید بدیم حتی اگه ارزوش غیر ممکنه

یهو میبینید خیلی دیر شده و یکی جونشو از دست داده

چرا بعضیا اینقدر بی رحم شدن؟جون مردم براشون اسباب بازی شده؟راحت از مرگ حرف میزنن مگه تو وجودمون روح خدا نیست داریم به کجا میریم؟

مراقب حرفاتون باشید

ما همه ادمیم

امیدوارم نگرانیمو درک کنید

در اخر دو نکته:
۱.مراقب حرفاتون باشید و ارزوی مرگ نکنید برای کسی(یا حداقل کلامی باشه نه از ته دل و کاری کنید اون فرد بمیره)

۲.نه میخوام کیپاپر بشید نه اکسو ال ففط دعا کنید یه دعای خشک و خالی.سربازی دی او همینطوریش عذابم میده نمیتونم ببینم یکیشون خدایی نکرده خودکشی کنه و تازه الهه نابود میشه اون وقت.نه تنها اکسو بلکه کیپاپ نه فقط کیپاپ همه ادمای معروف

بیاید ازشون حمایت کنیم به جای اینکه هیت بدیم و پیج هیتری بزنیم و دل کلی ادم و‌بشیم اگه هم هیتریم اعضای گروهو اذیت نکنیم

انسانیت و پا بر جا نگه داریم

از خودموپ شروع کنیم

ببخشید چرت و پرت گفتم حال بدمو درک کنید یکم پیش بدجور داغون بودم شرمنده

یه نصیحت صحبت یا حالا هرچی

یه ادیت از قسمت هشت اردو

ترجمه و متن اهنگ human

تو ,ولی ,توهین ,اس ,یه ,خودکشی ,نه به ,چرت و ,تو دلم ,ولی نه ,کمپانی اس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تور روسیه|تور تایلند|تور مالزی|تور دبی|تور استانبول|تور آنتالیا روستای قشلاق دیز سهروفیروزان شهرکهن liliratis rehandfese خبرنامه اجتماعی دنیای مقاله monnewingpec ficonsicor cleaning brush