محل تبلیغات شما
سلام اینم معرفی کنم برم

اقا یه سری انیمیشن و فیلم هست من همیشه ندیده از رو عکسا و فیلماش قضاوت میکنم و سال ها نمیبینم و تصمیم دارم هیچ وقت نبینم چون میگم چرته مسخره است مطمئنم خوشم نمیاد ولی جالبیش اینه وقتی میبینمشون میگم چه غلطی کردم زودتر ندیدم.یعنی سابقه نداشته یکی از این فیلما یا انیمیشنا رو ببینم و بگم یه چیز میدونستم دوست نداشتم نگاه کنم همیشه میگفتم چه غلطی کردم زودتر نگاه نکردم

این انیمیشنم جز اون دسته است.میگفتم مسخره است من چیکار کنم کلی طرفدار داشته و چهار قسمتشم ساختن مطمئنم من یکی ازش متنفرم دیروز دیگه دیدم هیچی پید نکردم تو فیلیمو ببینم دل و زدم به دریا و دیدم و میتونم بگم عاشقش شدم عاشقش شدمممممممم

یعنی واسه بامزگی اون بی دندون من مردم دیگه نصف شب کم مونده بود جیغ بزنم از شدت بانمکیش

یعنی اگه ندیدید عمرتونو به فنا دادید حتما ببینیدش

خب از اونجایی که من یه انیمیشن ساز قراره بشم به قول استادمون باید همه انیمیشنا رو ببینم و تحلیل و برسی کنم حتی مسخره تریناشو و بچگونه تریناشو و گره های داستان و پیدا کنم گگرافیکشو ببینم و اینجور چیزا

و این انیمیشن گرافیکش م بود و کاملا مشخص بود کلی وقت گذاشتن مثلا یه جا اتیش شعله ور شد اتیشو انقدر طبیعی کشیده بودن من یه لحظه حس کردم دارم فیلم میبینم.گره هاشم دقت نکردم

ولی جدی حتما ببینیدش اگه مثل من از ظاهرش قضاوت میکنید و میگید بده اشتباه نکنید کافیه شما بی دندون و ببینید میمیرد براش

حالا بگذریم اسم هیکاپ هم که دوبله کرده بودن:/

خب من برم دومیشو ببینم.به لیست انیمیشنای مورد علاقم اضاف کردم فکرکنم تا دهمیش هم بسازن ببینم

منم اژدها میخوام خداااا

Image result for how to train your dragon

Image result for how to train your dragon

یه نصیحت صحبت یا حالا هرچی

یه ادیت از قسمت هشت اردو

ترجمه و متن اهنگ human

کنم ,یه ,ببینم ,انیمیشن ,مسخره ,رو ,ببینم و ,تریناشو و ,غلطی کردم ,رو ببینم ,بی دندون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sandrerente حیاط خلوت آلفا دانلود clonurgwinconc چگونه از چشمان خود مراقبت کنیم؟ AVR/ولتاژ رگلاتور ژنراتور کلبه عکس آتیه سبز ( کنگره60 درمان اعتیاد) lidsdesrivers شهید فهمیده فروش ، تعمیرات ، ارتقا کامپیوتر ، لپ تاپ | کامپیوتر سروقد در مشهد