محل تبلیغات شما
سلااااام

چطورید؟ با نبود نت چیکار میکنید؟ من که الان تنها امیدم فیلیمو و وبه. که فیلیمو هم از دیشب قاط زده مونده وب البته +بازی های تو گوشیم :/

پیجای اینیستا بر فنا رفتن.اقا من یه پیج ژاپن دارم براش پست اماده کرده بودم اومدم پستش کنم دیدم بلاک شدم نمیتونم پست بزارم مدت داشت گفتم چند روز بعد دوباره امتحان میکنم که چند روز بعدم زد کلا نت به فنا رفت:/ پستم طلسم شده:/

جاتون خالی پنجشنبه ها عروسی دعوتیم تو تهران ترکیب فاکسی و شیطان شدم. سرتاپام قرمزه.لباسم که سیاه و قرمزه. ناخنم قرمز کاور کردم. کفششو پاشنه بلند قرمز. مم قرمز. دیروز رنگ موهامو عوض کردم قرمز کردم یعنی الان میتونم کاسپین فاکسی و اریل(پری دریایی) بشم.از اونجایی که من تو عروسی و تولدا کلا نمی رقصم البته تولدهای خودم وقتی دوستامو دعوت میکنم یا میرم تولد دوستام مجبوری میرقصم ولی عروسیا اصلا خواهرام گیر دادن با این وعضت باید برقصی:/منم میگم من موندم عروسی رخساره رو نمایی کنم(دروغو برم

دلتونم نخواد دو اذر هم میرم عملی رانندگی بزودی راننده میشم قشنگ حوصلم سر بره میرم دور دور

امروزم نشستم الفبای ژاپنی و دوباره تمرین کردم در یک کلام زندگی بدجور به کلمه. همه چیز پرفکته

خب ببخشید وراجی کردم حرفام تو دلم مونده بود خیلی وقت بود پست نذاشته بودم فعلا قسمت بعدی داستان و برید بخونید و لذت ببرید

یه نصیحت صحبت یا حالا هرچی

یه ادیت از قسمت هشت اردو

ترجمه و متن اهنگ human

تو ,قرمز ,عروسی ,میرم ,پست ,فنا ,چند روز ,فاکسی و ,منم میگم ,برقصی منم ,من موندم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کابین هکاته كلبــــــه عــــــشق depnerecma آموزش و ترفند کامپیوتر . پی سی سردشت حقیقتا Meh ecticysan فرهنگ کلوپ جوانان sturfewehou prewchoicordist