محل تبلیغات شما
سلامممم. .
 عکس نوشته ساختم

دقیقا همینهههه.صدتا هم فحش و بد و بیراه به پسره یا دختره و سازنده فیلم و انیمه پ انیمیشن میدم. خداروشکر فیلیمو نجاتم داده فیلمارو با سانسور میزاره ولی بیش از حده سانسورش مثلا لباس دختره هم سانسور میکنه بابا تو کیسا رو سانسور کن به لباس بدبخت چیکار داری؟:/

خصوصا فیلمای کره ای وای وایییی۰_۰هی باید سانسور کنم. البته خاطرات الحمرا رو هتل دلونا رو فیلیمو میبینم راحتم. 

خصوصا فیلم مشکلی نیست این عشقه . میخوام پسره رو خفه کنم چپ و راست کیس:/چه مرگته اخه؟ باور کن اگه دی او تو فیلم نبود نمی دیدمش-___-

اون وقت الهه و سحر همچین ذوق میکنن. مثلا یه فیلم فرستاده بودن تو گروه بهترین کیس ایدلا بعد میگفتن دید فلانی چه خوب کیس کرد:/
بعد تو یه فیلم لیستی از کیسای دی او تو شوهر صد روزه من بود. خوشبختانه هنوز به صحنه های کیسش نرسیدم تو فیلم ولی به شدت رو مخه:/

گاهی تو گروها یه حرفای ناجور میگن بعد الهه میگه نگو بچه حساسه یاد میگیره(بنده رو میگه ) با اینکه سحر یه سال کوچیک تره یه چیزایی میگه ادم شاخ در میاره ۰_۰

پ. ن:من عاشق انیمه ابشار سرنوشت شدم. همینی که تو عکسه ولی چون تو فیلیمو میبینم زیاد یارویی بودنش مشخص نمیشه و اینکه دوبله

خب بیخیال واکنش شما بعد دیدن کیس چیه؟ 

یه نصیحت صحبت یا حالا هرچی

یه ادیت از قسمت هشت اردو

ترجمه و متن اهنگ human

تو ,فیلم ,رو ,کیس ,یه ,سانسور ,دی او ,او تو ,تو فیلم ,فیلیمو میبینم ,یه فیلم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقاله دانشگاه FirsT lOvE Theresa's page uksenondsars خرید عینک آفتابی مردانه | سان آرنا کار دله هنوزم که هنوزه دوسش دارم مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی سایت خرید پروژه های کامل معماری ایرانی دین و زندگی